Ana Sayfa Spor Golden State Warriors’un Hakimiyeti Son Bulacak Mı?

Golden State Warriors’un Hakimiyeti Son Bulacak Mı?

922
0
Paylaş
Kaynak : http://www.sportingnews.com

Nba’de son yıllarda süperstar oyuncuların, şampiyonluk yüzüğünü takmak adına, müthiş rakamlı sözleşmelerinden vazgeçtiklerini defalarca gördük. Bunun en son örneği de Kevin Durant. KD çok açık bir hedefle geçen yıl Oklahoma City’i terk edip, Golden State kadrosuna dahil olmuş, ve çok istediği şampiyonluğu kazanmıştı. Bu yıl da kadronun bozulmaması için, alacağı yıllık ücrette indirime gitti ve Golden State’in şampiyonluğun en büyük adayı olarak kalmasını sağladı.

Peki diğer ekiplerin hamleleri, ne gibi sonuçlar getirecek, özellikle dikkat çeken iki hamleyi değerlendirelim; bana göre en sansasyonel olanı, Chris Paul’un, James Harden ile birlikte Houston da oynayacak olması. Ligin en iyi iki guardının birlikte neler yapabileceğini merakla bekliyorum, bu ikili Golden State’i durdurabilecek mi? Zor gorunmekle birlikte yanlarına belki de bir takviyeyle rekabete başka bir boyut kazandırabilirler.

Kaynak : http://thehoopdoctors.com

Bir diğer hamle ise; sezonu rüya triple – double istatistiği ile kapatan Russell Westbrook ile Paul George’un buluşması. Gecen sezonun bireysel yıldızı Westbrook takımını tek başına playofflara taşımıştı, ve yine ligin yıldızlarından olan Paul George bakalım Oklahoma City’i nereye kadar taşıyacaklar, ve Golden State’in hanedanlıgını sonlandırabilecekler mi, bekleyip görelim.

Kaynak : https://massappeal.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen Buraya Adınızı Yazın