Ana Sayfa Spor Vakıfbank Yine Yeni Yeniden

Vakıfbank Yine Yeni Yeniden

2116
0
Paylaş
Kaynak : http://www.vakifbanksporkulubu.com

Aslında çok fazla futbol odaklı bir ülke olduğumuzdan, amatör branşlardaki başarılarımızı bazen unutuyoruz. Fakat kadın voleybolunda Vakıfbank, dün bize bir kez daha unutmamak gerektiğini hatırlattı.

Kaynak : http://www.vakifbanksporkulubu.com

CEV Şampiyonlar Ligini, 3.kez kazanarak Türk voleybol tarihinin Avrupa kupalarındaki en başarılı takımı oldu. Bu kupayı 2011, 2013, ve 2017 yıllarında kazanan Vakıfbank takımının bu başarısının mimarına değinmeden geçmeyelim.

Kaynak : http://www.worldofvolley.com

Giovanni Guidetti 2008 yılında beri takımın başında, ve tüm bu başarıların tartışmasız en büyük mimarı. Yaklaşık 10 yıldır Türkiye’de yaşayan, Guidetti voleybolcu Bahar Toksoy’la evli. 2006-2015 yılları arasında Almanya Kadın Voleybol Milli Takımını çalıştırdıktan sonra 2016 yılını Hollanda Milli Takımında tamamladı. 2017 yılında da Türkiye Milli Takımına imzayı attı. Umarız başarıları ve ülke voleyboluna katkıları devam eder.

Paylaş
Önceki İçerikPazarlama’da Eşantiyonlar
Sonraki İçerikMind Map – Zihin Haritası
1989 Yılında dünyaya gelen Orkun Kaşer, 2007 yılında Darüşsafaka Lisesinden mezun olduktan sonra, Çukurova Üniversitesi Maden Mühendisliği Fakültesini bitirmiş ardından Uzun bir süre Brezilya’da yaşamıştır. Unilever’de çalışma yaşamını sürdüren Orkun Kaşer aynı zamanda Bahçeşehir Üniversitesi Stratejik Pazarlama ve Marka Yönetiminde yüksek lisansını tamamlamıştır. İyi derecede İngilizce ve Portekizce bilen Orkun Kaşer’in en büyük tutkusu Spordur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen Buraya Adınızı Yazın