Ana Sayfa Gündem Japon Karton Sanatçısı Eski Amazon Kutularını Tanklara, Yiyecek Ve Diğer İnanılmaz Heykellere...

Japon Karton Sanatçısı Eski Amazon Kutularını Tanklara, Yiyecek Ve Diğer İnanılmaz Heykellere Dönüşüyor

1604
1
Paylaş

Herkes nasıl oluyorsa baktığı nesneleri farklı görüyor. Belki de bundan en önemli şeylerden biriside çocukluktan bu yana yetiştirilme tarzımız. Uzak doğudan çıkan sanatçılara Eritela’da oldukça yer vermeye çalışıyoruz ve bununla ilgili paylaşımlarda sanatçılar normal bir nesneyi oldukça farklı görebildiklerine şahit oluyoruz. Mevzu kutu olduğunda çoğu insan kutuları bir saklama nesnesi olarak görürken Japon Sanatçı Monomi Ohno onu 3 boyutlu heykeller, bazen bir kedi, bazen bir tank olabileceğini görüp onu 3 boyutlu bir yapı malzemesi olarak kullanabiliyor.

Bir gün ders sırasında 3D animasyonunda uzmanlaşmaya karar vermiş olan Monomi Ohno, Osaka Sanat Üniversitesindeyken yazılıma ödeyeceği ücret yerine boş Amazon kuturlarını 3d modelleme becerilerini geliştirmek için kullanmaya karar vermesiyle herşey başlamış.
Uygulamalaır onu günden güne bir karton sanatçısı haline getirdi. İşe yaramayan sadece saklama görevi ve çöpe gidecek olan kutular birer tuval haline geldi. Tanklardan, tüfeklere, pop kültüründen yiyeceklere kadar bir çok farklı nesne haline gelen kutulara sizde göz atsanız iyi olur.

Araba Örnekleri

Tank Örnekleri

Uzay Mekiği Örnekleri 

Sanatçıyı Takip Etmek İçin;

Platform Sayfa
Instagram https://www.instagram.com/monamincb/
Youtube https://www.youtube.com/user/MonamiOhno
Facebook https://www.facebook.com/monami.ohno
Web http://ameblo.jp/ohnomonami

 

Mogura Pizza 3D Animasyon

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen Buraya Adınızı Yazın