Ana Sayfa Teknoloji Fintek TradeAtlas

TradeAtlas

2700
0
Paylaş

Tradeatlas.com veritabanında yer alan ithalatçı firma bilgileri konşimento belgelerinden ve/veya gümrük kayıtlarından temin eden bir B2B/ Business Intelligence, şirketidir. Firma veri tabanında kesin olarak ithalat yapan firmaların bilgileri yer almaktadır. Firmalara uluslararası pazarlara ilişkin ticari istihbarat hizmeti de sunmaktadır.

Trade Atlas Logo

Firma Adı Ticaret Atlası Bilgi Sistemleri Ltd. Şti.
Marka Adı Trade Atlas
Slogan Importers Search Engine
Kuruluş Yılı  2009
Web Sitesi www.tradeatlas.com
Adres  Beşevler Konak Mh. Yıldırım Cd. Karadut Sk. Gençarslanlar Sitesi No:1 K:1 D:1 P.K. :16140 Nilüfer BURSA – TÜRKİYE
Telefon +90 224 211 0182/83
Faks +90 224 211 0184
e-mail info@tradeatlas.com
Kategori E-ticaret, B2B, Ticari Bilgi, Ticari Bilgi
Facebook www.facebook.com/tradetlas
Twitter www.twitter.com/tradetlas
Linkedin www.linkedin.com/tradetlas
VK www.vk.com/tradeatlas
Crunchbase www.crunchbase.com/organization/trade-atlas
VT İçerik 4,000,000 < fazla ithalatçı bilgisi
Açıklama  İhracat yapmak, ihracatını artırmak veya çeşitlendirmek isteyen firmalara, GTİP kodu (Gümrük Kodu) ile veya ürün ismine göre güncel YURTDIŞI ithalatçı firma bilgileri sağlayan e-ticaret sitesidir.
 
TradeAtlas.com AnaSayfası [18.03.2017 Tarihli]

Tradeatlas.com veritabanında, 46 ülkeden toplam 4.000.000’den fazla ithalatçı firma bilgisi yer almaktadır. Ayrıca, piyasa istihbaratı kapsamında 25 ülkeden 170 milyondan fazla ithalat sevkiyatı bilgisi bulunmaktadır.

Ülke sayısı ve gerçek ithalatçı sayısı açısından gümrük kayıtlarına ve konşimento belgelerine göre ithalatçı firma bilgisi sağlayan dünyanın en büyük veritabanıdır. Ayrıca, 46 ülkeden GTİP bazında konşimento belgelerine dayalı ithalatçı bilgilerini sağlayan dünyadaki tek veritabanıdır.

Tradeatlas.com uluslararası pazarlarda en fazla ithalat yapan, güvenilir ithalatçıların bilgilerini en detay ürün bazında sağlayabilmektedir. Uluslararası pazarlarda ürünlerini ithal eden ithalatçı firmaların tamamına yakınına ulaşabilmektedirler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen Buraya Adınızı Yazın